forumda biz bize...
  • Anasayfa
  • Ara
    •  
  • Geriş
    • Kullanıcı Adı: Şifre:
      Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: forumda biz bize...  (Okunma sayısı 9137 defa)

plus minus reset

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Alpha

• Ziyaretçi
forumda biz bize...
« : 07 Eylül 2007, 20:55:53 »
Sayin PC-DMIS yöneticimize beni kirmayip böyle bir konu gurubu olusturdugu icin tesekkür ederim.

Degerli Adminimiz (site Kurucu Yöneticimiz) DEA'ya sizler önünde de bir kez daha tesekkür etmek istiyorum.

Kendisinin kisisel *reti neticesinde soru ve sorunlarimiz paylasip kaynasabilecegimiz bir TüRKCE Forum sayfamiz oldu.

Gerek kurulum sirasinda gerekse gerekse kurulumdan sonraki *retlerinden dolayi kendisine cok tesekkür ederim.

Bir pc-dmis kullanicisi olarak da sitede her gün artan üye sayisi ve konularin artisi heyecan verici Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Degerli üYELERIMIZ , sizlere de soru ve sorunlarinizi paylastiginiz , üyeliginiz icin cok tesekkür ederiz.

Lütfen soru ve sorunlarinizi paylasmaktan cekinmeyiniz ; sikintilarimiz paylastikca azalacak , basarilarimiz da paylastikca artacaktir.

Selam ve saygilarimla

Alpha

• 3_D

• Ziyaretçi
Merhaba..
« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2007, 22:55:03 »
iyi aksamlar arkadaslar. Ben kalibrasyon kuresi olmayan biriyle muhatap olmak istemezdim  Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Neyse , ben daha evvel sciroco kullanmistim bir suredir de vento kullaniyorum. pcdmis'e 3.2063le baslamistim simdi 3.7 kullaniyorum. tutor'dan sonra pcdmis'e gecince ilkin sudan cikmis balik gibi olmus olsamda alinmentin nerede oldugunu ekranda gorunce sanki cag atlamis gibi oldum Resimlere izin verilmiyor.
ventoda kafa yanda olunca epey bi boynu bukuk calismistim. oburunden alismisiz kafa asagi dogru olunca  Resimlere izin verilmiyor.

cumleten hayirli isler , Allah clearplanlerinize zeval vermesin  Resimlere izin verilmiyor.

[eklenti yönetici tarafindan silindi]

• cakir

• Ziyaretçi
Ynt: forumda biz bize...
« Yanıtla #2 : 03 Ekim 2007, 09:10:52 »

arkadaslar buda benim en eski tezgahim
en kisa zamanda yeni tezgahiminda resmini
koyacagim

Resimlere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

• murat-hayeslemmerz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2007, 21:51:54 »
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Ya , konu disina cikicam ama , Sayin Bayri bizim 100'ncu uyemiz oldu , bilmem farkettiniz mi ...

Unutmayin , bizim icin her biriniz "bir tane"siniz Resimlere izin verilmiyor.

BU ISE ILK BASLADIGIMDAN BERI MERAK EDIYORDUM TURKIYE'DE 3D OLCUM CIHAZI (DEA) KAC ADET VARDIR VE PC-DMIS PROGRAMI KULLANABILEN OPR. SAYISI NEDIR DIYE AMA YAVAS YAVAS TAHMINIMIN UZERINDE OLDUGUNU GORUYORUM  Resimlere izin verilmiyor.

• Alpha

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2007, 20:01:27 »
Dea 3D sayisi 450'nin uzerinde ,tam rakami bilmiyorum ; bunlarin da cogunlugunda PC-DMIS kullaniliyor . Cihaz basina ortalama 2 kullanici sayarsak 900 kadar bir PC-DMIS kullanicisi cikar.

Diger kullanicilar neredeler , mevcut uyeler neden sessizler merak etmiyor degilim Resimlere izin verilmiyor.

• murat-hayeslemmerz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2007, 22:14:37 »
Dea 3D sayisi 450'nin uzerinde ,tam rakami bilmiyorum ; bunlarin da cogunlugunda PC-DMIS kullaniliyor . Cihaz basina ortalama 2 kullanici sayarsak 900 kadar bir PC-DMIS kullanicisi cikar.

Diger kullanicilar neredeler , mevcut uyeler neden sessizler merak etmiyor degilim Resimlere izin verilmiyor.
VAOOOOOV!... Resimlere izin verilmiyor.
   BENDE TOPLASAN TOPLASAN MAX. 300 KISIYI GECMEZ DIYORDUM AMA BAYA BI FAZLAYMIS BUNUDA OGRENDIGIMIZ IYI OLDU  Resimlere izin verilmiyor.
PEKI SOYLE BIRSEY OLAMAZMI BIR DERNEK FALAN KURULSA YADA ONA BENZER BIRSEY (SIZIN BUNYENIZ DAHILINDE)  BU CIHAZI VE PROGRAMI KULLANAN TUM PERSONEL SIZIN BUNYENIZE DAHIL OLSA (EGITIM BAKIMINDAN) OYLE BIR OLASILIK SOZ KONUSU OLABILIRMI PERIYODIK EGITIM VE DENETLEME TARZI BIRSEY OLSA VE SIZIN VERDIGINIZ SERTIFIKALI OPERATORLER HARICI OPERATOR CALISTIRILMASA BU SISTEMDE TABI BU BENIM FIKRIM NASIL OLUR Resimlere izin verilmiyor.

• bakayoko

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 18 Ekim 2007, 19:34:05 »
Bende bu fikre katılıyorum Resimlere izin verilmiyor.

Bu işin ne kadar ciddi olduğunu ispatlamak için değilde kendi kayıtlarımızın olduğu bir dernek,oda,kulüp güzel olurdu !!!
Bu arada bakıyorumda Türkiye'de farkında olmadan büyüyen bir sektör haline gelmişiz Resimlere izin verilmiyor.
Doğru üretilen,sevk edilen,onay alınan ürün kadar eğitimli,bilgili,ölçüm mantığı geniş ölçümcülerde çığ gibi büyüyor.
Sesimizi duyurabildiğimiz bu sanal ortamda ne kadar bilgi paylaşımı yaparsak o kadar faydalı olacaktır.
Ben tekrar bu siteyi kuran arkadaşlara çok teşekkür ediyorum,buraya bağlanırken işte benim dünyam diyebiliyorum Resimlere izin verilmiyor.

bakayoko

• 3_D

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 18 Ekim 2007, 22:38:40 »
PC-DMIS'cileri yasatma ve dayanisma dernegi kuralim Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Saka bir yana fena olmaz.

Sertifikasiz opertor kullaniminin engellenmesi biraz zor is , Mudur getirir bir elemani 3 gun anlatirsin.Sonra denetlemeye gelene benim sertifikali elemanim ona ogretti der. E kirk yillik sofor de 12 yasinda cocuguna araba kullanmayi ogretiyor , sonra ilk kavsakta gum baskasina carpiyor ama ehliyetsiz araba kullanmak yasak Resimlere izin verilmiyor.

Sayin Bakayoko'nun fikrine ben de katiliyorum.

Bizler ne kadar bilinclenirsek , gerek kalite sistemleri gerekse mesleki bilgi acisindan , yaptigimiz isin aslinda sadece parcanin orasina burasina dokunmak olmadigini basli basina bir muhendislik toplami is oldugunun baskalari da farkina varacaktir.Bulasik makinasi degilki bu tek tusa bas , deterjana suya programa kendi karar versin Resimlere izin verilmiyor.

• 3_D

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 18 Ekim 2007, 22:43:00 »

VAOOOOOV!... Resimlere izin verilmiyor.
   BENDE TOPLASAN TOPLASAN MAX. 300 KISIYI GECMEZ DIYORDUM

70 milyonda 1000 kisi desek , 70bin'de 1 demek oluyor. Yani sokakta yururken anca 69.999 kisiden sonra ikinci bi cmmciyle karsilasagiz demek Resimlere izin verilmiyor.

• Zamair79

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 22 Ekim 2007, 05:30:27 »
Arkadaslar 1000 kisiye eger fordotosan da suan calisan ölcüm personeli 26 kisiyide ekleyelim isterseniz.
Kocaeli ve özellikle bursa 3D ölcüm konusunda gün gectikce önem kazanan sehirler arasinda öncelikli.
Bende bu isi kac kisi yapiyor diye inanin gercekten cok merak ediyorum.
Saygilar...

• Yönetim
  • Profesyonel
  • Toplam beğeni: 300
  • Teşekkür: 7
    • Profili Görüntüle
    • www.pcdmisforum.org
  • Uzmanlık Alanı:
  • Hava Durumu
  • Yol Durumu
  • Liglerdeki Son Durum
  • Biraz Pc-dmis
depresif meslek guruplari
« Yanıtla #10 : 02 Kasım 2007, 12:55:06 »

"Depresyon orani en düsük meslek grubunu ise yüzde 4,3 ile mühendisler, mimarlar ve ölcüm uzmanlari olusturuyor."

meger bizler ne laylaylom is yapiyormusuz Resimlere izin verilmiyor.

Herhalde arastirmayi kafeteryada yaptilar ... yada muhendis ve olcumculer o sirada depresyonda olduklarindan ankete katilamadilar Resimlere izin verilmiyor.

Pc-dmis 3.0864 Cad++

• murat-hayeslemmerz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 03 Kasım 2007, 09:45:29 »
bu istatislik sonuclari ABD' de toplandigina gore veriler normal ama o istatislikleri toplayan adam ilk firsatta turkiye'ye gelsin ona sadece 2 saatlik bir sure tutmasini soyluycem bakalim sure sonunda hala ayni tezi verecekmi  eminimki parantez icinde su sekilde yazar (bu istatislikler sadece ABD icin gecerlidir TüRKIYE'de durum tam tersidir ) gibi olacaktir;D

• wishy24

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 10 Kasım 2007, 22:58:44 »
Selam bende foruma yeni üye olmus bulunuyorum.Daha önceleri böyle birseyin bizler icin acilacagini hic düsünmemistim.Ellerinize saglik.Benim ismim abdullah kocaeli gebze güngör otomotivde 3d-cmm operatörüyüm.Cakir diye bi arkadas var burada sanirim.Forumda bizim makinayi cekip yayinlamis tabi benden önce oralardaydi.Kendisinede selamlar 

• triumpph

• Ziyaretçi
slmlr
« Yanıtla #13 : 14 Kasım 2007, 20:12:20 »
herkese mrh. siteye yeni üye oldum. siteyi yapan ve yardiminda bulunan herkesin eline saglik cok güzel bir site olmus.
dea nin preformance serisi kisa bir süre kullandim ve sonra ara verdim su anda yeniden kulalnamaya basladim ve bir cok eksigim var. arastirma yaparken bu siteyi buldum ve böyle bir sitenin varligi beni cok mutlu etti herkese faydali olmasi dilegi ile  herkese iyi calismlar ve bol forumlar dilerim.

Sosyal ağınızla giriş yapın

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?
  • Nokta Ziyaretçi: 354
  • Nokta Gizli: 0
  • Nokta Üye: 0

Çevrimiçi kullanıcı bulunmuyor.
  • stats Toplam Üye: 508
  • stats Toplam İleti: 8,715
  • stats Toplam Konu: 1,549
  • stats Toplam Kategori: 11
  • stats Toplam Bölüm: 38
  • stats En Çok Çevrimiçi: 1,847

En çok Yazanlar

BirazFikrimVar BirazFikrimVar
1,338 İleti
# harek # # harek #
1,093 İleti
〽️🌱🌴 〽️🌱🌴
998 İleti
τǺN€®™ τǺN€®™
655 İleti
metroloji16 metroloji16
229 İleti
rebelwhiteâ©
220 İleti
adofm_AK
213 İleti
bakayoko
185 İleti
tarik
171 İleti
3_D
158 İleti

Takvim Aksiyonları

Mart 2024
Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 [29] 30
31

Bugün için herhangi bir etkinlik bulunmuyor.

Popüler Kategeriler

'html_below' adlı tema yüklenemiyor.