forumda biz bize...

Bize Özel Bölüm > Bizbize...

forumda biz bize...

<< < (2/3) > >>

murat-hayeslemmerz:
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapDea 3D sayisi 450'nin uzerinde ,tam rakami bilmiyorum ; bunlarin da cogunlugunda PC-DMIS kullaniliyor . Cihaz basina ortalama 2 kullanici sayarsak 900 kadar bir PC-DMIS kullanicisi cikar.

Diger kullanicilar neredeler , mevcut uyeler neden sessizler merak etmiyor degilim :(

--- Alıntı sonu ---
VAOOOOOV!... :o
   BENDE TOPLASAN TOPLASAN MAX. 300 KISIYI GECMEZ DIYORDUM AMA BAYA BI FAZLAYMIS BUNUDA OGRENDIGIMIZ IYI OLDU  ;D
PEKI SOYLE BIRSEY OLAMAZMI BIR DERNEK FALAN KURULSA YADA ONA BENZER BIRSEY (SIZIN BUNYENIZ DAHILINDE)  BU CIHAZI VE PROGRAMI KULLANAN TUM PERSONEL SIZIN BUNYENIZE DAHIL OLSA (EGITIM BAKIMINDAN) OYLE BIR OLASILIK SOZ KONUSU OLABILIRMI PERIYODIK EGITIM VE DENETLEME TARZI BIRSEY OLSA VE SIZIN VERDIGINIZ SERTIFIKALI OPERATORLER HARICI OPERATOR CALISTIRILMASA BU SISTEMDE TABI BU BENIM FIKRIM NASIL OLUR ???

bakayoko:
Bende bu fikre katılıyorum :)
Bu işin ne kadar ciddi olduğunu ispatlamak için değilde kendi kayıtlarımızın olduğu bir dernek,oda,kulüp güzel olurdu !!!
Bu arada bakıyorumda Türkiye'de farkında olmadan büyüyen bir sektör haline gelmişiz :)
Doğru üretilen,sevk edilen,onay alınan ürün kadar eğitimli,bilgili,ölçüm mantığı geniş ölçümcülerde çığ gibi büyüyor.
Sesimizi duyurabildiğimiz bu sanal ortamda ne kadar bilgi paylaşımı yaparsak o kadar faydalı olacaktır.
Ben tekrar bu siteyi kuran arkadaşlara çok teşekkür ediyorum,buraya bağlanırken işte benim dünyam diyebiliyorum :)

bakayoko

3_D:
PC-DMIS'cileri yasatma ve dayanisma dernegi kuralim :) Saka bir yana fena olmaz.

Sertifikasiz opertor kullaniminin engellenmesi biraz zor is , Mudur getirir bir elemani 3 gun anlatirsin.Sonra denetlemeye gelene benim sertifikali elemanim ona ogretti der. E kirk yillik sofor de 12 yasinda cocuguna araba kullanmayi ogretiyor , sonra ilk kavsakta gum baskasina carpiyor ama ehliyetsiz araba kullanmak yasak :)

Sayin Bakayoko'nun fikrine ben de katiliyorum.

Bizler ne kadar bilinclenirsek , gerek kalite sistemleri gerekse mesleki bilgi acisindan , yaptigimiz isin aslinda sadece parcanin orasina burasina dokunmak olmadigini basli basina bir muhendislik toplami is oldugunun baskalari da farkina varacaktir.Bulasik makinasi degilki bu tek tusa bas , deterjana suya programa kendi karar versin :)

3_D:
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapLinklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapDea 3D sayisi 450'nin uzerinde ,tam rakami bilmiyorum ; bunlarin da cogunlugunda PC-DMIS kullaniliyor . Cihaz basina ortalama 2 kullanici sayarsak 900 kadar bir PC-DMIS kullanicisi cikar.

Diger kullanicilar neredeler , mevcut uyeler neden sessizler merak etmiyor degilim :(

--- Alıntı sonu ---
VAOOOOOV!... :o
   BENDE TOPLASAN TOPLASAN MAX. 300 KISIYI GECMEZ DIYORDUM

--- Alıntı sonu ---

70 milyonda 1000 kisi desek , 70bin'de 1 demek oluyor. Yani sokakta yururken anca 69.999 kisiden sonra ikinci bi cmmciyle karsilasagiz demek :D

Zamair79:
Arkadaslar 1000 kisiye eger fordotosan da suan calisan ölcüm personeli 26 kisiyide ekleyelim isterseniz.
Kocaeli ve özellikle bursa 3D ölcüm konusunda gün gectikce önem kazanan sehirler arasinda öncelikli.
Bende bu isi kac kisi yapiyor diye inanin gercekten cok merak ediyorum.
Saygilar...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git