PC-DMIS 2011'den memnunmusunuz?

Bize Özel Bölüm > Anketler

PC-DMIS 2011'den memnunmusunuz?

(1/5) > >>

τǺN€®™:
Bakalim 2011 kullanicilari memnunmu degilmi , gerek varmi yokmu eski pc-dmis yetiyormu merak ettim. ;D

τǺN€®™:
bu konuda yorumlarinizida bekliyorum arkadaslar cünki tavsiye istendigi durumlarda kararsiz kaliyorum :'(

〽️🌱🌴:
Ewt bence cok kararsiz calisiyor dakika basi hata veriyor. Cok nazik. Suan aciliyor ama tezgah ile baglanti kurmaya calistigi anda kapaniyor. Bunun gibi bir cok kafasi karisip verdigi hatalar var. Kismetimizden midir bilmiyorum. He birde artik eskisi gibi servisten de destek alamiyoruz. Isler degisti sanirim.

BirazFikrimVar:
2011'in nazik oldugu konular elbette var, ama bunlar aslinda eski versiyonlarda da dikkat edilmesi gereken hususlar... 3.25 , 3.7'yi ne kadar "severek" kullandiysaniz, 2011Mr1'i de o kadar severek , guvenerek kullanabilirsiniz..
Isin icine biraz Bilgi Islem eli biraz da kurcalama yada dalginlikla "Dont ask me again" centigi girince 3.25 bile sapitiyor, emin olun... Ben eminim, cunku biraz fikrim var :)

escaped:
arkadaslar bu memlekette 2009 kulanan yokmu :( tek benmiyim.
2011 görmedim fakat 2009 kulaniyorum bursada su anda manisadaki fabrikamizdayim burada 3.7 var nerde benim 2009'um 2009 daha kulanisli.
ilk aklima gelen mirror 2009 dokuzda mirror yaparken tezgahin hangi ekseninde oldugunuda soruyor böyle olunca mirror yaptiginiz programda F5 basip eksen takimina bak referansla ölcsün. aci derdi merdi yok.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git