PC-DMIS 2011'den memnunmusunuz?

Bize Özel Bölüm > Anketler

PC-DMIS 2011'den memnunmusunuz?

<< < (2/5) > >>

τǺN€®™:
2011 de mirrorun dahada gelismisi var cad datayi ayri eksende , programi ayri eksende mirror yapabiliyorsun.baya bi kolaylik sagliyor. Ancak ben kararsizim halen daha, sebebi ise cok daha nazik olmasi ve kararsiz calisiyor.  Bu arada 2009 u kullanan benimde pek tanidigim yok... ???

〽️🌱🌴:
O dediğinizi 3.7 dede yapmak mümkün ancak bunun için ölceceğiniz her neyse simetriğini y ekseninde konumlandırabiliyor olmanız şartı var. 2011 de ise bu mantık değişmiş. 2011 de 3 secenek çıkıyor
1-Miror yapmak istediğiniz programın datasının miror ekseni(3.7dede var)
2-Miror yapmak istediğniz datanın açılarını miror etmek istediğiniz ekseni(3.7de yok)
3-miror yapmak istediğiniz programın içinde rapor varsa hangi eksende miror etmek istediğiniz gibi 3 seçenek mevcut.(3.7de yok). (bu özelliğe hala tam hakim değilim başarılı bir mirror yapamadım.)

Fikrime gelince 2012 si çıktı ve daha önceki hatalar giderildi. ancak pc dmis herzaman olduğu gibi windows'la çok uyumlu çalışamıyor. Windows kararlı gibi gözüksede windowstan dolayı hatalar kapanmalar olabiliyor. Yani pc dmisin en büyük dez avantajı windowsu çok kale alması. Buda ilk versiyonları temal alan yapısı onun üzerinde değişiklik yapılarak gidiliyor. Köklü bir değişiklik olurda bir gün :) yok dili yok saati v.s bunları sallamayacak bir versiyon bekliyorum ben.

3.7 yi hala kullanıyorum ancak 2012'yi 2011 mr2 yi tavsiye ederim.

# harek #:
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapKöklü bir değişiklik olurda bir gün :) yok dili yok saati v.s bunları sallamayacak bir versiyon bekliyorum ben.
--- Alıntı sonu ---

Buna katılmamak elde değil MeRt1isi.

Tavsiye olarak 2010 release
Kapanmamak  için windows a direnen bir versiyon. :)
üst versiyonlar elimde olmasına rağmen program yaparken 2010 kullanıyorum.
(mr değil sadece 2010 release)

〽️🌱🌴:
Biz burada 3.7 den 2011 e geçtik. arada ne oldu bilmiyorum. Ama o dönemlerde yazılım şirketinin değiştiğini duymuştum. Bundan sonra arayüzde ve bir çok hususta yenilikler gelmeye başladı ondan öncesinde çok değişiklik olmuyordu. Õrneğin; yanlış hatırlamıyorsam update özelliği ile pcdmis ilkez 2011 in Mr1'de tanıştı. 2010 da bu özellik yok değilmi sayın harek.

# harek #:
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 2010 da bu özellik yok değilmi sayın harek.

--- Alıntı sonu ---

Aynen..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git