foruma renk katalim
  • Anasayfa
  • Ara
    •  
  • Geriş
    • Kullanıcı Adı: Şifre:
      Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: foruma renk katalim  (Okunma sayısı 8653 defa)

plus minus reset

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• f3

• Ziyaretçi
foruma renk katalim
« : 07 Mayıs 2012, 17:48:14 »
sayin Mod lar, beni duyuyormusunuz. Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sizden bir istegim var. Forumumuzun biraz daha renklenmesi, genislemesi ve bilgi paylasimi adina yeni bölümler acsaniz nasil olur. Egitim bölümü acildi ne güzel oldu
nacizane fikrimdir. kabul görürse..

örn:
ofis bölümü.
ofis ile ilgili problemi olan sorusu olan veya paylasmak isteyenler.

catia bölümü
catia ile ilgili problemi olan sorusu olan veya paylasmak isteyenler gibi...

daha baska bölüm istegi olan varsa diger kullanici arkadaslarda yazsinlarda, yönetime baskaldiralim... Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

iyi calismalar..

• Yönetim
  • Profesyonel
  • Toplam beğeni: 300
  • Teşekkür: 7
    • Profili Görüntüle
    • www.pcdmisforum.org
  • Uzmanlık Alanı:
  • Hava Durumu
  • Yol Durumu
  • Liglerdeki Son Durum
  • Biraz Pc-dmis
Ynt: foruma renk katalim
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2012, 13:42:59 »
Halil buralarda mi , Halil?
Pc-dmis 3.0864 Cad++

« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2012, 18:57:05 »
boyalar benden. Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap saka saka

buyursun herkez fikrini soylesin.  elbet biseyler olur.

Halil de kim sayin yoneticim.. cikartamadim..
Kişisel iletilere kapalıdır. Lütfen Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konu açarak sorunuz.

Tibet atasözü
“Uzun yaşamak için; Yarısını yiyin, iki kat yürüyün, üç kat gülün, sınırsız sevin.!!”

• Yönetim
  • Profesyonel
    • Profili Görüntüle
    • www.pcdmisforum.org
  • Uzmanlık Alanı:
  • Hava Durumu
  • Yol Durumu
  • Liglerdeki Son Durum
  • Biraz Pc-dmis
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2012, 19:28:06 »
Sezai , Halil Sezai... iiissyeeeaaaaannn diye bir sarkisi caliyordu radyoda , foruma kadar gelmis sanirsam ; baksaniza isyan baslamis Resimlere izin verilmiyor.
Pc-dmis 3.0864 Cad++

• Taner
  • Yönetim
  • Profesyonel
  • Toplam beğeni: 194
  • Teşekkür: 48
    • Pc-Dmis 2013
    • Profili Görüntüle
  • Uzmanlık Alanı:
  • Kontrol Fikstürü
  • Savunma ve Havacılık
« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2012, 19:56:35 »
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sezai , Halil Sezai... iiissyeeeaaaaannn diye bir sarkisi caliyordu radyoda , foruma kadar gelmis sanirsam ; baksaniza isyan baslamis Resimlere izin verilmiyor.

Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap vallaha sayin yönetici espirileriniz okadar inceki anlamak icin baya bi ince düsünmek lazim.. Resimlere izin verilmiyor.
Bu arada sarkiyi dinledim hüzünlenmekle gülmek arasinda gidip geldim.. Resimlere izin verilmiyor.
Bir Teşekkür Yeter...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PC-DMIS 2013MR1    ---    PC-DMIS 2011 PORTABLE  ---  PC-DMIS 3.7Mr3   /  LEICA LAZER TRACKER   ---   DEA ALPHA   ---   DEA  PIONNER                                                                                                                                                                                                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Yönetim
  • Profesyonel
    • Profili Görüntüle
    • www.pcdmisforum.org
  • Uzmanlık Alanı:
  • Hava Durumu
  • Yol Durumu
  • Liglerdeki Son Durum
  • Biraz Pc-dmis
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2012, 00:22:09 »
Ben belki mini mini toleranslarla calisa calisa boyle oldum da, Allah nasil bir sabir verdi de sen o sarkiyi sonuna kadar dinleyebildin? Adamin ismini ve sarkiyi duydugumda kacabilmek icin ezberledim ben Resimlere izin verilmiyor.
Pc-dmis 3.0864 Cad++

• Yönetim
  • Profesyonel
    • Profili Görüntüle
    • www.pcdmisforum.org
  • Uzmanlık Alanı:
  • Hava Durumu
  • Yol Durumu
  • Liglerdeki Son Durum
  • Biraz Pc-dmis
« Yanıtla #6 : 09 Mayıs 2012, 00:26:28 »
Sayin f3 talep toplama surecini baslattik o zaman diyelim; belediyeden kat cikma izni aliriz...

Neler ekleyelim , fikirleriniz?
Pc-dmis 3.0864 Cad++

• escaped

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2012, 09:51:37 »
sayin yoneticilerim valla foruma en buyuk renk yardim isteyenlere goruntulu videolu yardim etmekten geciyor. :)tabi birde isin su kismida var servis birgun kapatin kardesim  forumu demesinde ekmek yiyemiyoruz sizin yuzunuzden dicekler diye  cok korkuyorum. Resimlere izin verilmiyor.
yoksa nette ne ararsan var pc dmis forum haricinde yani okadar degerliki burdaki bilgiler resmen   KARA  BORSAYIZ Resimlere izin verilmiyor.

• Taner
  • Yönetim
  • Profesyonel
    • Pc-Dmis 2013
    • Profili Görüntüle
  • Uzmanlık Alanı:
  • Kontrol Fikstürü
  • Savunma ve Havacılık
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2012, 11:17:37 »
ben görüntülü yardim konusunda calismalara basladim...sagolsun baska bir arkadastan ilham aldim Resimlere izin verilmiyor.
raporlama hakkinda bi sunum ekledim...biraz daha gelistirirsem ve tabi bu is icin zaman gerekli , daha fazla görüntülü sunumlar koya bilirim...Birde hangi konularda yardim isteniyor ise bilelimki ona göre hazirlayalim... Resimlere izin verilmiyor.
Bir Teşekkür Yeter...
PC-DMIS 2013MR1    ---    PC-DMIS 2011 PORTABLE  ---  PC-DMIS 3.7Mr3   /  LEICA LAZER TRACKER   ---   DEA ALPHA   ---   DEA  PIONNER                                                                                                                                                                                                        

« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2012, 14:05:38 »
arkadaslar
yanlis anlamadi isem f3 ün demek istedigi foruma yeni bölümler acalim.

yardim bölümümüz zaten var.
Kişisel iletilere kapalıdır. Lütfen Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konu açarak sorunuz.

Tibet atasözü
“Uzun yaşamak için; Yarısını yiyin, iki kat yürüyün, üç kat gülün, sınırsız sevin.!!”

• f3

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 10 Mayıs 2012, 12:01:18 »
yanlis anlamadi isem f3 ün demek istedigi foruma yeni bölümler acalim.

aynen
mesela ben excel de takildigim yer varsa onuda burada sorsam

basta catia olmak uzere proeng. unigraph. bunlarla ilgili sorsam

forum konularimiz ve bilgi arsivimiz genisler

• Taner
  • Yönetim
  • Profesyonel
    • Pc-Dmis 2013
    • Profili Görüntüle
  • Uzmanlık Alanı:
  • Kontrol Fikstürü
  • Savunma ve Havacılık
« Yanıtla #11 : 10 Mayıs 2012, 15:31:57 »
Biz sonucta kaliteciyiz bence daha cok kaliyeyi ilgilendiren islerle ilgili bölümler acilabilir.
örnegin DöF konusu var (düzeltici ve önleyici faaliyetler).
buna benzer kalite sistemleri ile ilgili bölümler acabiliriz...
Bir Teşekkür Yeter...

• f3

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 11 Mayıs 2012, 17:49:37 »
Biz sonucta kaliteciyiz bence daha cok kaliyeyi ilgilendiren islerle ilgili bölümler acilabilir.

mesela ben excel i pcdmis kadar kullaniyorum.

modelli ölcümlerde takim ekseni ayarlamak catia veya proe kullaniyorum.

örnekleri cogaltabiliriz. benim bu konuda demek istedigim bilgisayarimizda kullandigimiz diger programlarla ilgili bilgi paylasabilecegimiz bölümler acilmasidir. mesela acrobat (pdf) programini eminim herkez kullaniyordur. onunla ilgili ipuclari paylassak fenami olur.
pcdmisi kullaninca isimiz bitmiyor maalesef. pdf ini al. excele aktar. rapor hazirla. uygunsuz olan yerler icin bilgi ver vs. vs.......

bilmem anlatabildimmi.

• escaped

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 14 Mayıs 2012, 15:34:44 »
Sayin F3 iste burda cok haklisin. exel pdf yaz babam yaz ciz babam ciz. Resimlere izin verilmiyor.

• Yönetim
  • Profesyonel
  • Toplam beğeni: 213
  • No antivirüs
    • Pc-Dmis 2020
    • R2
    • Profili Görüntüle
    • Test sayfası
  • Uzmanlık Alanı:
  • PC-DMIS
  • Forum işleri
« Yanıtla #14 : 14 Mayıs 2012, 17:08:51 »
Sitenin adi pc-dmis konularda pc-dmis agirlikli olmalidir diye düsünüyorum. Ne kadar cok dallanip budaklanirsa pc-dmisten o kadar uzaklasilir. Sadece pc-dmis üzerin de yogunlasmasi sitenin bu alanda uzmanlasmasini saglayacaktir.
Resimlere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Pc-DMIS CAD++ 2018 R2 sp2 / DEA Alpha Status

Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap alanından Profilinizi Sosyal Medya hesaplarınız ile kolayca ilişkilendirebilirsiniz.

foruma renk katalim Konusuna Ait Benzer Konular

fabrika renk kodları

Gösterim: 4025 - Yanıt: 3 - Başlatan:ismail degirmen

Sosyal ağınızla giriş yapın

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?
  • Nokta Ziyaretçi: 545
  • Nokta Gizli: 0
  • Nokta Üye: 0

Çevrimiçi kullanıcı bulunmuyor.
  • stats Toplam Üye: 508
  • stats Toplam İleti: 8,716
  • stats Toplam Konu: 1,549
  • stats Toplam Kategori: 11
  • stats Toplam Bölüm: 38
  • stats En Çok Çevrimiçi: 1,847

En çok Yazanlar

BirazFikrimVar BirazFikrimVar
1,338 İleti
# harek # # harek #
1,093 İleti
〽️🌱🌴 〽️🌱🌴
998 İleti
τǺN€®™ τǺN€®™
656 İleti
metroloji16 metroloji16
229 İleti
rebelwhiteâ©
220 İleti
adofm_AK
213 İleti
bakayoko
185 İleti
tarik
171 İleti
3_D
158 İleti

Takvim Aksiyonları

Mart 2024
Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 [29] 30
31

Bugün için herhangi bir etkinlik bulunmuyor.

Popüler Kategeriler

'html_below' adlı tema yüklenemiyor.