destek
  • Anasayfa
  • Ara
    •  
  • Geriş
    • Kullanıcı Adı: Şifre:
      Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: destek  (Okunma sayısı 2812 defa)

plus minus reset

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• makedon

• Ziyaretçi
destek
« : 31 Ekim 2013, 22:14:17 »
Yönetici arkadaşlardan bir ricam olacak Õlçüm hizmeti veren firmaların isimlerini yazabiliyormuyuz foruma ?

• Yönetim
  • Profesyonel
  • Toplam beğeni: 213
  • Teşekkür: 48
  • No antivirüs
    • Pc-Dmis 2020
    • R2
    • Profili Görüntüle
    • Test sayfası
  • Uzmanlık Alanı:
  • PC-DMIS
  • Forum işleri
Ynt: destek
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2013, 17:30:12 »
Daha önce bu konudaki fikrim farklıydı ancak  bir milad oldu ve bence doğru olan budur. Bu benim düşüncem.

Tabiki daha etkili ağızlardan yanıt beklemeden konunuzu açabilirsiniz.

Ancak olumsuz bir durumda konunuz kaldırılır ve size bilgi verilir. Bilginiz olsun,  Kolay gelsin.
Resimlere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Pc-DMIS CAD++ 2018 R2 sp2 / DEA Alpha Status

Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap alanından Profilinizi Sosyal Medya hesaplarınız ile kolayca ilişkilendirebilirsiniz.

• Taner
  • Yönetim
  • Profesyonel
  • Toplam beğeni: 194
    • Pc-Dmis 2013
    • Profili Görüntüle
  • Uzmanlık Alanı:
  • Kontrol Fikstürü
  • Savunma ve Havacılık
« Yanıtla #2 : 02 Kasım 2013, 12:26:01 »
 Bu durum biraz kritik tabiki ihtiyacı olana yardımcı olmakta fayda var ancak
iş ticari olursa yani reklam amaçı olma ihtimali yüksek olduğu için sakınca doğurabilir.
 Konu açmaktan ziyade başka bir çözüm olmasında fayda var diye düşünüyorum şuan aklıma birşey gelmediği iin bir çözüm yazamayacağım ama bu konu hakkında diğer yönetici arkadaşlarımında fikri önemli , bu fikirlere göre hareket edilebilir.
Bir Teşekkür Yeter...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PC-DMIS 2013MR1    ---    PC-DMIS 2011 PORTABLE  ---  PC-DMIS 3.7Mr3   /  LEICA LAZER TRACKER   ---   DEA ALPHA   ---   DEA  PIONNER                                                                                                                                                                                                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2013, 12:50:21 »
Sayın makedon daha önceki süreci yaşadık, hepimiz biliyoruz.

Sorunuza cevap, reklam yapmadan iletişim bilgilerini yazabilirsiniz.
Burası insanların menfaat beklemeden birbirine karşılıksız yardım ettiği bir forum sitesidir.
Buradaki hiçbir yönetici arkadaşın, sorulanlara cevap yazarken, paylaşım yaparken herhangi bir karşılık beklediğini düşünmüyorum, hiç rastlamadım da.

Biz burada herhangi bir kurum veya kuruluşa hizmet etmiyoruz. Firma reklamı yapmıyoruz. Mesela burada bir iki kişi dışında benim çalıştığım firmayı bile bilen yoktur. Kendi adıma söyliyeyim: Benim amacım sadece Hizmet tir. Bir faydam dokunursa ve sonuçta bi dua alırsam benim için yeterlidir.

Vurgulamak istediğim; karşılıksız yardım, karşılıksız hizmet. Menfaate dökmeden..

Tabiki son söz yinede kıymetli büyüğümüzündür. Reklam vermek isterseniz BirazFikrimVar a mail atabilirsiniz.

bu arada ben mesajı yazarken TaNeR benden önce yazmış. Sabah açmıştım cevap yazıyordum. Õğlen olmuş, yoğunluktan bişey anlamadım.

işlerinizde kolaylıklar dilerim.
Kişisel iletilere kapalıdır. Lütfen Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konu açarak sorunuz.

Tibet atasözü
“Uzun yaşamak için; Yarısını yiyin, iki kat yürüyün, üç kat gülün, sınırsız sevin.!!”

• Taner
  • Yönetim
  • Profesyonel
  • Toplam beğeni: 194
    • Pc-Dmis 2013
    • Profili Görüntüle
  • Uzmanlık Alanı:
  • Kontrol Fikstürü
  • Savunma ve Havacılık
« Yanıtla #4 : 02 Kasım 2013, 14:31:37 »
bu konuda MeRt1isi ile düşündük ve "forumda fiyat , firma ismi gibi reklam niteliğindeki bilgiler verilmeden forum üzerinden özel mesaj atılarak veya mail yolu ile bu tür bilgileri paylaşarak yardımlaşma yapılabilr" fikrine karar kıldık.
 tabiki diğer yöneticilerde aynı fikirde ise bu şekilde konu açılabilir...
Bir Teşekkür Yeter...
PC-DMIS 2013MR1    ---    PC-DMIS 2011 PORTABLE  ---  PC-DMIS 3.7Mr3   /  LEICA LAZER TRACKER   ---   DEA ALPHA   ---   DEA  PIONNER                                                                                                                                                                                                        

• Yönetim
  • Profesyonel
  • Toplam beğeni: 213
  • No antivirüs
    • Pc-Dmis 2020
    • R2
    • Profili Görüntüle
    • Test sayfası
  • Uzmanlık Alanı:
  • PC-DMIS
  • Forum işleri
« Yanıtla #5 : 05 Kasım 2013, 18:13:23 »
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
bu konuda MeRt1isi ile düşündük ve "forumda fiyat , firma ismi gibi reklam niteliğindeki bilgiler verilmeden forum üzerinden özel mesaj atılarak veya mail yolu ile bu tür bilgileri paylaşarak yardımlaşma yapılabilr" fikrine karar kıldık.
 tabiki diğer yöneticilerde aynı fikirde ise bu şekilde konu açılabilir...
Yanlış anlaşılma olmasın diye düzeltiyorum; Bu ve benzeri konularda söz hakkım olduğunu düşünmüyorum ve istemiyorum. Daha sonrasında inanılmaz derecede can sıkıcı sonuçlar oluyor. Sadece o an ilk gören olarak fikirlerimi yazdım. Taner'in de yazdığı son mesaj yine benden çıkan bir öneriydi. Bu konuda  Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yada  Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap e pm atıp görüşerlerini alırsanız. Bizede sonucu pm atarsanız memnun oluruz. Haberimiz olmadığı için mesajınızı falan sileriz neme lazım. Birşeyler için uğraşırken istemeden insanları kırıp tepkilerini almayalım. Konuyu pm üzerinden çözeceğinizi ümid ederek konuyu kilitliyorum. Bu konuda sıkıntı çıkmayacağını umuyorum, yetkili arkadaşlar kilidi kaldırabileceklerini unutmasınlar. Saygılar.
Resimlere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Pc-DMIS CAD++ 2018 R2 sp2 / DEA Alpha Status

Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap alanından Profilinizi Sosyal Medya hesaplarınız ile kolayca ilişkilendirebilirsiniz.

• Yönetim
  • Profesyonel
  • Toplam beğeni: 300
  • Teşekkür: 7
    • Profili Görüntüle
    • www.pcdmisforum.org
  • Uzmanlık Alanı:
  • Hava Durumu
  • Yol Durumu
  • Liglerdeki Son Durum
  • Biraz Pc-dmis
« Yanıtla #6 : 17 Kasım 2013, 00:30:40 »
Hexagon'dan bilgi alın- hizmet alın dediğimizde dolaylı da olsa bir menfaate neden oluyoruz.
Serbest ticaret kurallarını ve forumun sloganını düşünürsek, hiçbir kurum ve kuruluşla bağlantımız yoksa, sorunu yaşayan kişi çözümü bedelli yada bedelsiz olarak istediği yerden alabilir : sonuçları kendisi değerlendirecektir.
Burada yayım yaparken "arkadaşlar özel mesajla bir yer bildiriyorum" denilebilir sanırım.
Neticede eleman ilanına yer verdiğimizde de bir maddi sonuca vesile oluyoruz;bu ilanlara başvuranları denetleyemeyiz.Neticede özel mesajla "aga ben gelir hallederim de duygusal sorunları halletmek lazım" diyen de var.
Güvenilir kaynaklara çok reklam kokmaması Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  yla destek olmakta sakınca görmüyorum.
Eğitim almak için bir bedel ödemeye razı olan kaynağı ve sonuçlarını tercih edebilir; forum açısından görüşüm bu eksendedir.
Pc-dmis 3.0864 Cad++

• Yönetim
  • Profesyonel
  • Toplam beğeni: 300
  • Teşekkür: 7
    • Profili Görüntüle
    • www.pcdmisforum.org
  • Uzmanlık Alanı:
  • Hava Durumu
  • Yol Durumu
  • Liglerdeki Son Durum
  • Biraz Pc-dmis
« Yanıtla #7 : 17 Kasım 2013, 00:42:42 »
Bu arada, sadece üye olup arasıra konuları okumak bile bir emek iken, yanıt verme - soru sorma lütfunu gösterip emek sarfeden herkes söz sahibidir.
Eskilerimiz, istişare yani danışmayı tavsiye eder. Büyük yada küçük herbirimizden kayda değer bir fikir çıkacaktır. Forumun *esi danışma oluduğuna göre hepimizin söz söyleme hakkı vardır. 
Selamlar
Pc-dmis 3.0864 Cad++

Sosyal ağınızla giriş yapın

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?
  • Nokta Ziyaretçi: 324
  • Nokta Gizli: 0
  • Nokta Üye: 0

Çevrimiçi kullanıcı bulunmuyor.
  • stats Toplam Üye: 508
  • stats Toplam İleti: 8,715
  • stats Toplam Konu: 1,549
  • stats Toplam Kategori: 11
  • stats Toplam Bölüm: 38
  • stats En Çok Çevrimiçi: 1,847

En çok Yazanlar

BirazFikrimVar BirazFikrimVar