Windows 10 Update yapmalımıyız?

Donanım > Bilgisayar ve Donanım

Windows 10 Update yapmalımıyız?

(1/3) > >>

〽️🌱🌴:
Herkese merhaba, Konuyu açmamım sebebi elimdeki bilgileri paylaşmak ve aklımdaki bazı soru işaretlerine cevap  aramak. Hepimizin farkettiği üzere microsoft, windows için upgrade sundu ve bilgisayarda hafta başından beri Saat alanındaki iconlarda yerini aldı ve sürekli bildirim yapıyor. Biraz inceleyince ücretsiz olduğunu farkettim.

--- Alıntı ---rezervasyonu yapmak ne demektir?
Hak sahibi Windows 7 SP1, Windows 8.1 Update ve Windows Phone 8.1 cihazları için ücretsiz Windows 10 yükseltmesi sunulmaktadır. Bu ücretsiz tekliften yararlanın ve yayınlandığında Windows 10 deneyimi yaşayan ilk kişilerden olun. Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ile hemen bugün ücretsiz yükseltmenizi rezervasyonunu yapın.
--- Alıntı sonu ---
Sayın Hexagon Metrology çephesine yakın yöneticilerim, ve bu konuda bilgisi olan arkadaşlar;
Microsoftun yayınladığı Windows 10 ücretsiz rezervasyonuna katılmalımıyız?
- Bu update sistemimizde aksiliklere yol açarmı?
- Bu konuda herhangi bir çalışma varmı?

Yabancı Forumda da bu konu açılmış. Olay henüz yeni, sanırım o yüzden net bir ibare göremedim.
Kod: Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yaphttp://www.pcdmisforum.com/printthread.php?t=30262&pp=10&page=1
--- Kod sonu ---
Donanım gereksinleri ile ilgili haber;
Kod: Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yaphttp://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/29171336.asp
--- Kod sonu ---
Resimlere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

τǺN€®™:
ustalar daha iyi bilir ama bence yeni çıkan birşeyi hemen kullanmak doğru olmaz ilk problemleriyle boğuşursun.... tabi pc-dmise uyumluluğunu bende bilmiyorum ama en iyisi bir müddet bekleyip izlemek bence...

# harek #:
Yayınlanan Windows10, Teknik ön İzleme sürümü olduğu için sıkıntı olacaktır.

Sistem olarak birçok hata içerebileceğini de belirtmekte fayda var. Dolayısı ile bu problemlerin PCDMIS i etkileme riskide vardır.

Tabi denemeden fazla bişey söylemek zor.

〽️🌱🌴:
Hemen hemen aynı fikirdeyiz pcdmis dışında neleri olumsuz etkileyeezğide muamman.
Kısa bir süre için ücretsiz diyor. Bunu Hızlıca geçişe teşvik olarak algıladım. Anladığım microsoft windows 10 ile bir çok şeyin önünü kesmiş ve birçok sebepten tüm windows kullanıcılarını tek çatı altında toplama maksadında gibi görünüyor. özellikle lisans konusunda çok *reti var ama bir şekilde bunu deliyorlar.
Benim en büyük korkum Win7 update ile bazı uygulamaların çalışmaz hale gelmesi gibi win10'un upgarade ile başa ne işler açabileceği. Artık zamanla göreceğik ak koyun mu? kara koyun mu?

τǺN€®™:
şunu belirteyim murat win7 nin 2015 teki bütün update leri problemli benim pc yi hem kastırdı hemde bazı özel (anladın sen onu ;) ...) uygulamalarımı çalışmaz hale getirdi iyiki komple yedeğini almışım...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git