Pc dmiste out of toleransların sayısını otomatik bulma...

VBScript-PC-DMIS Kod Örnekleri > VBScript ve Pc-Dmis Kod Paylaşımları..!

Pc dmiste out of toleransların sayısını otomatik bulma...

<< < (3/4) > >>

τǺN€®™:
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Taner 2014'de "Text and CAD  out of tolerance" isminde kırmızı iconlu cad only mode benzeri bir rapor şablonu var. (Bende yapmış olabilirim emin değilim). Sende de varsa o modda sadece hata olanları gösteriyor. Saymak sana kalıyor tabi ki, raporda yapabilirsin. İşini göreceğini düşünmüyorum ama bir bak diyorum.

--- Alıntı sonu ---

evet murat bu Pcdmiste var kullanıyorum ama oturup saymak gerekiyor biraz gıcık ediyor beni  ..:()

〽️🌱🌴:
Uğraştım ama sonuç alamadım COUNTOUTOFTOL.BAS diye dosya yapıp codları içine yazdım. komut satırlarını da programın altında oluşturdum çalıştır dedim. pdf dosyası yazdırmak istedi. ama dosyayı oluşturmadı. Ayrıca ANDSCRIPT/ ekleyemiyorum.

# harek #:
ekteki dosya işinizi görecektir.

〽️🌱🌴:
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapekteki dosya işinizi görecektir.

--- Alıntı sonu ---
üstad programda yapılması gereken satır da sıkıntı yaşıyorum. mevcutsa satıları içeren program ekleyebilir misin? Ayrıca scripti programda nasıl çalıştıracağız. Kısaca yazabilir misin?

τǺN€®™:
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapekteki dosya işinizi görecektir.

--- Alıntı sonu ---
 teşekkürler ustad deniyorum sonucu bildireceğim.

murat    Inser/Basic Script   yolunu izleyerek programın sonuna ekliyorsun
programı çalıştırırken scriptide alıyorsun bittiğinde sana verdiği mesajda bilgiler yazıyor  bakalım istediğimi verecekmi ?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git