Web veritabanı arasında ki bağlantı

VBScript-PC-DMIS Kod Örnekleri > VBScript ve Pc-Dmis Kod Paylaşımları..!

Web veritabanı arasında ki bağlantı

(1/1)

adofm:
Selamın Aleyküm dostlar. Uzun süren aranın ardından ilk defa bir yazı yazıyorum.  Benim sorum İşletme içinde kullandığımız PHP olarak yazılmış ve serverda kayıtları tutan 8D webveritabanı mevcut. Bizler örneğin 123456 nolu parçanın programını çalıştırdığımızda program bu veritabınana bağlanacak ve  o veritabanından  o parçaya ait kayıtları search edecek. Böylelikle parçaların geçmişteki hatalarına doğrudan bağlanmış olacağız. Böyle bir bağlantı mümkünmüdür.

BirazFikrimVar:
Aleykümselam Başkan,
Teoride mumkun de yaptirmasi zahmetli gibi gorundu bana...

Selamlar, kolay gele...

τǺN€®™:
valla böyle birşey olursa süper olur ustadlar... :)

# harek #:
Aleyküm selam Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, uzun zaman oldu uğramıyorsunuz.! Birde Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yöneticimiz vardı. Ses seda yok.

Dediğin şey biraz SPC olmuyor mu.?

adofm:
İşlerim eskiye oranla çok fazla arttı. Artık ölçüm yapmıyorum işin prosedür tarafında daha fazla iş yüküm var. O nedenle başımı kaşıyamıyorum.  Demek istediğim bizim hatalı parçların tutulduğu DöF sistemi var.Hem Parça kalem sayımız hemde aylık dönen kalem sayısı çok fazla . Daha önce çıkan hataların çok tekrar ettiğini görüyoruz. Bizlerde her defasında bu sisteme girip bunla ilgili geçmişte ne hatalar olmuş onlara bakarak o bölgelere daha fazla yoğunlaşıyoruz. Fakat sisteme girip arama falan 5 dakika gibi zaman alıyor. Bizim için zaman değerli olunca bunu program çalıştırınca otomatik olarak yapsın istiyoruz. Herkeze Hayırlı işler

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git