iş arıyorum

Insan Kaynakları > İş Arayanlar

iş arıyorum

(1/3) > >>

selmanbulut1:
Bursa da oturuyorum . çalıştıgım yerde cmm i sattılar yaklaşık 1 aydır proses kalitede çalışıyorum bir yandan da iş arıyorum bilen duyan yardımcı olabilirmi arkadaşlar .

τǺN€®™:
biraz bilgi verir misin kendinle ilgili mesela en son hangi versiyonu kullandın, kaç senedir bu işi yapıyorsun,ne tür parçalar ölçtün....vb. aklımızda olsun soran olursa haber veririz...

selmanbulut1:
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapbiraz bilgi verir misin kendinle ilgili mesela en son hangi versiyonu kullandın, kaç senedir bu işi yapıyorsun,ne tür parçalar ölçtün....vb. aklımızda olsun soran olursa haber veririz...

--- Alıntı sonu ---
teşekkürler;
En son kullandıgım sürüm 2013 MR1 ve 2014. Aslında ben catia tasarımcısıyım tasarım ofislerinde çalıştım  4 sene önce bi fabrikada işe başladım tasarımcı olarak cmm daha fazla ilgimi çekti bu dalda çalışmak istedim ve 4 senedir çok memnunum öğrenecek çok şey olmasına ragmen seviyorum bu işi. sac parçalar ölçtüm ve ölçüyorum şuan bmv audi rolls royce otomotiv sac parçaları,fikstürler,mastarlar.. ilgileriniz için teşekkür ederim

τǺN€®™:
kardeşim aklımızda olsun bi ihtiyaç olduğunda haber veririz burdan....

selmanbulut1:
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapkardeşim aklımızda olsun bi ihtiyaç olduğunda haber veririz burdan....

--- Alıntı sonu ---
Sağol Taner . nasip kısmet

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git