CMM kullanicilari aylik ücretleri 2018

Bize Özel Bölüm > Anketler

CMM kullanicilari aylik ücretleri 2018

(1/2) > >>

〽️🌱🌴:
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapArkadaşlar merhaba. Bu ara sıklıkla karşılaştığım bir soru var; "CMM Opt. kaç para alır?" aldığı ücreti piyasayla kıyaslamak, iş başvurusunda kullanmak düşüncesiyle bir çok defa bu soruyla karşılaştım. Daha önce açılmış bu anketi tekrar güncellemenin hepimize faydalı olacağını düşünüyorum. Ankette sadece tek seçenek, aylık net geliriniz sorulabiliyor. Tecrübe kısmı eksik kaldığından biraz yanıltıcı olabilir. Ankete kimin ne yanıt verdiğinin sistem yöneticileri tarafından da görüntülenmediğini hatırlatarak değerli katılımlarınız bekleriz.

Not: Görev tanımı CMM Opt. olmayan arkadaşların şimdilik bu ankete yanıt vermemeleri daha faydalı olacaktır. Sonuçları değerlendirip 2017'de daha doğru bir anket hazırlayabiliriz.
--- Alıntı sonu ---
    Arkadaşlar tekrar merhaba, 2016 yılında yapılan anket sonucuna göre 2017 yılında tekrar anket başlatacaktık. Ancak ankete olan katılım beklentinin altında idi ve yeni anket başlatmak için net fikir sahibi olamamıştım. İki yıl aradan sonra tekrar bir anket başlatıyorum. Umarım faydalı olur. Kimsenin kazancı kimseyi ilgilendirmez tabiki. Bu yüzden de sahıs olarak ilgilenmiyoruz ve bu bilgileri toplama amacında değiliz. Amacımız sektörün nabzını tutmak bu yüzden de secenekler hayli azaltıldı.
    Tekrar hatırlatmak istiyorum bu anket sadece operatörler içindir. Farklı görevleriniz var ise bu yanıltıcı olacaktır. Sonucu merak eden arkadaşlar yada farklı görevleri olan arkadaşlar bu konuda yeni bir anket başlatabilirler. 2018 yılında beklentilerinizin karşılanması ve bol, bereketli kazançlar dilerim.

# harek #:
Merhaba murat

Anketin canlanması iyi olmuş, malum eski anketle arada geçen zamanda güncellenen, zam gelen birçok durum oldu.
Bu değişimlerin aynı oranda gelirlerimize yansıması da bir o kadar kritiktir. Ama şu da gerçek ki, yaşadığımız coğrafya buna pek müsait değil.

Birbirimizden haberimizin olması,  beklentilerimiz, aynı dili konuşma adına bu anketin faydalı olacağını düşünüyorum.

İyi çalışmalar

τǺN€®™:
tamamda sevgili murat ben şuan operatörlük yapmıyorum ancak bu koyla ilgili bilgi edinmek istiyorum 
oy vermeden de sonuçları göremiyorum nasıl olacak şimdi ::)

〽️🌱🌴:
şuan 2018 durumu belli değil. Oy kullananda yoktur. şubat sonunda anketi açmayı düşünüyordum. Görmek isteyenler,  o zamam görebileceklerdir.

# harek #:
kullanılan oy : 16

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git