Maruzatim Var

Bize Özel Bölüm > Bizbize...

Maruzatim Var

(1/4) > >>

salih:
Tum Arkadaslara Merhaba

Bu siteye ne oldu boyle.Sanki hayalet forum sitesi.Eskiden bir konu acildimi en gec ertesi gun cevaplar yazilirdi.Simdilerde (cevaplayan arkadaslarin elleri dert gormesin vede cok sagolsunlar) bir konu actigimda cevabi gelene kadar bir hafta bekliyoruz.Ilgilenen 3-4 kisinin disinda forumda hic hareketlilik yok.Bugunlerde nedense acan bile yok sanki.

Herkese selam ve saygilarimla (surc-i lisan ettiysek af ola)

metroloji16:
Yönetici arkadaşlar neredesiniz güzel bir soru geldi   8)

τǺN€®™:
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapTum Arkadaslara Merhaba

Bu siteye ne oldu boyle.Sanki hayalet forum sitesi.Eskiden bir konu acildimi en gec ertesi gun cevaplar yazilirdi.Simdilerde (cevaplayan arkadaslarin elleri dert gormesin vede cok sagolsunlar) bir konu actigimda cevabi gelene kadar bir hafta bekliyoruz.Ilgilenen 3-4 kisinin disinda forumda hic hareketlilik yok.Bugunlerde nedense acan bile yok sanki.

Herkese selam ve saygilarimla (surc-i lisan ettiysek af ola)

--- Alıntı sonu ---

merhaba Salih katılıyorum sana. böyle bu konuyu açtığın içinde teşekkürler.
ben eskisi gibi sürekli bilgisayar başında değilim artık.
ama elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.
sitede bir şeyleri değiştirmek gereklimi tartışmak lazım. zaman geçiyor ve her şey değişiyor biz neredeyse hiç bir şeyi değiştirmedik.
bu konuda herkesin fikri önemli.

ayhanozgur:
Merhaba,

Evet, bence de daha aktif bir şekilde kullanılması gerekli. Bilgi paylaşımı arttıkça o kadar fazla şey öğreniriz.

salih:
Bu Whatsapp yuzunden.Whatsapp icat oldu forum sitesinin pabucu dama atildi.Ama genede forum sitesinin yerini tutmuyor.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git