PC-DMIS ANKET - Yazilimdan Memnun musunuz?
  • Anasayfa
  • Ara
    •  
  • Geriş
    • Kullanıcı Adı: Şifre:
      Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: PC-DMIS ANKET - Yazilimdan Memnun musunuz?  (Okunma sayısı 172668 defa)

plus minus reset

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

PC-DMIS ANKET - Yazilimdan Memnun musunuz?
« : 05 Temmuz 2007, 22:53:05 »
üye sayimiz az ama , anket tarihide sonsuz  Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kalabalik Oldugumuzda Net Bir Sonuc Cikar Elbet..
Windows 2000 Professional
PC-DMIS 2001 for Windows Version : 3.2061 Release

• ahmetlutfi

• Ziyaretçi
Ynt: PC-DMIS ANKET
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2007, 13:04:44 »
Memnun degilim dedim aslinda %30 oraninda bir memnuniyetsizligim var. Neden derseniz

öncelikle software cok stabil degil yani bir iki yanlis tiklama programin cökmesine neden olabilyor. Ayrica kullanim sirasinda bazi detaylara cok dikkat etmeniz gerekiyor.

Genel olarak yazilim kalitesi olarak güzel ama düzeltilmesi gereken ufak tefek buglar mevcut.

• ahmetlutfi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2007, 13:18:30 »
Bir tavsiye. Yazilim hakkinda tek soruluk bir anket ya da % lere dayali bir soru ne kadar düzeltici olur bilmiyorum. Sonucta bu forum, amatör - prof. kullanicilara acik bir forum. Eminim her kullanici benim gibi yazarak degerlendirme yapabilir. Ayrica cogu kullanicinin yazilimsal olarak degerlendirme kriterleri farkli olabilir. Bu yüzden yorum beklemek bence daha dogru. Ayrica forumunuzun tanitimini mail yolu ile bence müsterilerinize yapmalisiniz. Ben bugün fabrikaya gelen uzmaniniz Sedat Bey'den ögrendim forumunuz oldugunu bence PCDMIS kullanicilarina bir sekilde ulassaniz fena olmayacak Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

• Yönetim
  • Profesyonel
  • Toplam beğeni: 300
  • Teşekkür: 7
    • Profili Görüntüle
    • www.pcdmisforum.org
  • Uzmanlık Alanı:
  • Hava Durumu
  • Yol Durumu
  • Liglerdeki Son Durum
  • Biraz Pc-dmis
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2007, 13:24:45 »
Bu site , Hexagon Metrology'nin resmi bir sitesi degil.

Hexagon Metrology AB , Hexagon Metrology SpA firmalarindan bilgi ve gorus almadan Hexagon Metrology Ltd. simdilik bu duyuruyu *ri resmi olarak yapabilmekte.

% oranlarini koymaktaki maksadim , dikkatinizi cekmistir , tum oylar memnun ve hicbir yorum yok. %'lere bagli olunca katilan bir yorum yazma ihtiyaci duyabilir diye dusundum.

Pc-dmis 3.0864 Cad++

« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2007, 22:55:48 »
Sayin pc-dmis anket seceneklerini dediginiz gibi yapmakta yarar var...Yardimci olursaniz sevinirim.
Windows 2000 Professional
PC-DMIS 2001 for Windows Version : 3.2061 Release

• Alpha

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2007, 19:01:22 »
%50'den fazla ama cok da memnun olmayanlar neleri begenmiyorlarsa yazarlarsa elimizden geleni yapmaya *ret ederiz  Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

En azindan memnun olmadiginiz kismi dile getirmis olursunuz.. Resimlere izin verilmiyor.

Herkese kolay gelsin...

• murat-hayeslemmerz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 30 Ağustos 2007, 05:18:32 »
bende pc-dmis in turkce yamasi varsa (tam olarak bilmiyorum) kullanilsa daha verimli bir sistem olabilir cunku bende dahil cok fazla kullanicinin ingilizce bilgisi yeterli gelmedigine inaniyorum ve bu nedenle de programin icerigi tam olarak anlasilmadigindan verim  sinirli kaliyor  eger turkce yamasida yoksa calismalar baslayabilir Resimlere izin verilmiyor.

• Yönetim
  • Profesyonel
  • Toplam beğeni: 300
  • Teşekkür: 7
    • Profili Görüntüle
    • www.pcdmisforum.org
  • Uzmanlık Alanı:
  • Hava Durumu
  • Yol Durumu
  • Liglerdeki Son Durum
  • Biraz Pc-dmis
« Yanıtla #7 : 31 Ağustos 2007, 00:04:13 »
PC-DMIS'in Turkce versiyonu ile ilgili altyapi calismalari hemen hemen tamamlanmis olup yakin bir zamanda "yama" olarak degil , lisans olarak yayinlanacak bildigim kadariyla.

Sunu da gozardi etmemekte fayda var , maalesef dilimiz Teknik Terimler acisindan biraz zayif .. Ama su da yadsinmaz herhalde , bu sayede hepimizin bir PC-DMIS Ingilizcesi var artik Resimlere izin verilmiyor.

....
Pc-dmis 3.0864 Cad++

• murat-hayeslemmerz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 31 Ağustos 2007, 00:42:12 »
dogru soyluyorsunuz pc-dmis gercektende bize ingilizce cok terim kazandirdi ayrica bu yeni versiyon mesela 3.7 turkce diyemi olacak yoksa son surumun adimi verilir ?

• Alpha

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 31 Ağustos 2007, 00:59:17 »
3.7 ile 4.x versiyonlarinin altyapilari farkli oldugundan dolayi YENi bir versiyon seklinde cikacagini tahmin ediyoruz.

• Uno34

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 05 Eylül 2007, 11:42:02 »
Türkce versiyon olmasinin avantajlari vardir mutlaka. Ancak cevrenizdeki 3d ölcümün mantigini bilmeyen bircok kisi programin türkce olmasindan dolayi yaptiginiz ölcümle ilgili gereksiz yorumlar yapmaya baslayacaktir. Bunuda göz önünde bulundurunuz.

• Alpha

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2007, 21:50:02 »
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Türkce versiyon olmasinin avantajlari vardir mutlaka. Ancak cevrenizdeki 3d ölcümün mantigini bilmeyen bircok kisi programin türkce olmasindan dolayi yaptiginiz ölcümle ilgili gereksiz yorumlar yapmaya baslayacaktir. Bunuda göz önünde bulundurunuz.

+1 (yani , ben de hemfikirim Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap )

• kirimlikurt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 08 Ekim 2007, 03:05:53 »
Türkce olunca daha kötü olur bence.

• batu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 26 Ekim 2007, 20:01:50 »
birebir türkce cevrim yapilamaz
yapilabilecegine inanmiyorum...

• Alpha

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 28 Ekim 2007, 15:16:30 »
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
birebir türkce cevrim yapilamaz
yapilabilecegine inanmiyorum...

Ama yapiliyor... ister inanin ister inanmayin..

PC-DMIS ANKET - Yazilimdan Memnun musunuz? Konusuna Ait Benzer Konular

Hangi PC-DMIS ? PRO , CAD ve CAD++ Arasindaki fark

Gösterim: 5329 - Yanıt: 20 - Başlatan:ahmet_cevherjant
Hangi sektorde PC-DMIS var?

Gösterim: 147768 - Yanıt: 12 - Başlatan:BirazFikrimVar
Hangi PC-DMIS versiyonunu kullaniyorsunuz?

Gösterim: 247946 - Yanıt: 9 - Başlatan:Alpha

Sosyal ağınızla giriş yapın

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?
  • Nokta Ziyaretçi: 346
  • Nokta Gizli: 0
  • Nokta Üye: 1
  • Nokta Çevrimiçi Üyeler:
  • stats Toplam Üye: 508
  • stats Toplam İleti: 8,715
  • stats Toplam Konu: 1,549
  • stats Toplam Kategori: 11
  • stats Toplam Bölüm: 38
  • stats En Çok Çevrimiçi: 1,847

En çok Yazanlar

BirazFikrimVar BirazFikrimVar