CMM BAKIMI
  • Anasayfa
  • Ara
    •  
  • Geriş
    • Kullanıcı Adı: Şifre:
      Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: CMM BAKIMI  (Okunma sayısı 5566 defa)

plus minus reset

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Tuncayaslan

• Ziyaretçi
CMM BAKIMI
« : 31 Ekim 2008, 11:27:39 »
MERHABALAR

ARKADASLAR BEN DEA GAMMA 1203 CMM KULLANIYORUM. PROGRAMDA PCDMIS 3.2 MR3. BENIM TEZGAHIN BAKIMI ILE ILGILI DOKUMALANLARA IHTIYACIM VAR. MEVCUT KENDI SARTLARIMDA EN VERIMLI BAKIMI NASIL YAPABILIRIM BUNU OGRENMEK ISTIYORUM.
         ISIN ASLI TEZGAH X EKSENI BOYUNCA MOVE POINTLERDE GECIS YAPARKEN TAKILIYO VE HATA VERIYO. BUDA SON DONEMLERDE COK ARTTI. BILIYORUM TEZGAHIM ESKI MODEL AMA BU KADAR SORUN CIKARMAMASI GEREKTIGINI DUSUNUYORUM. HARAKET MILLERI UZERINDE AYAR CIVATALARI VAR ONLARDAN YAPTIGIM AYARLARLA ILGILI DEGIL.
      INGILIZCE DE OLURSA SORUN DEGIL. ONEMLI OLAN ELIMDE  BAKIM TALIMATI OLMASI.
    SIMDIDEN YARDIMLARINIZ VE ILGINIZ ICIN TESEKKUREDERIM.
GORUSMEK UZERE...

• Vento

• Ziyaretçi
Ynt: CMM BAKIMI
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2008, 23:32:42 »
Merhana ; Bildigim kadariyla bakimlarda yapilacak islemleri sizin yapmaniz -hele bahsettiginiz kosullar altinda- pek uygun olmayacak... Bir dokumana gore bakim yapmak kolay olmayacaktir , sistemin birbirini etkileyen bir cok unsuru var.
En uygunu makinaya komple bir bakim talep edip gereken parca degisimlerini de yaptiktan sonra islerinize normal sekilde devam etmeniz olur sanirim. Hem bu bakim yapilirken neler yapildigini gorup ona gore ileriki zamanlarda hareket edebilirsiniz belki....

Probleminizle ilgili olarak , kullandiginiz probu yazmamissiniz ama , TP2 ise yay gevsemis olabilir , TP20 ise miknatisli yuzler pis olabilir yada kullandiginiz uc module uygun olmayabilir (agir geliyordur) , Probunuzu degistirmeniz gerekebilir.. Bunlarin disindaki olasiliklari ben genelde servise birakiyorum Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kolay gelsin

• Yönetim
  • Profesyonel
  • Toplam beğeni: 300
  • Teşekkür: 7
    • Profili Görüntüle
    • www.pcdmisforum.org
  • Uzmanlık Alanı:
  • Hava Durumu
  • Yol Durumu
  • Liglerdeki Son Durum
  • Biraz Pc-dmis
« Yanıtla #2 : 02 Kasım 2008, 00:12:09 »
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Probleminizle ilgili olarak , kullandiginiz probu yazmamissiniz ama , TP2 ise yay gevsemis olabilir , TP20 ise miknatisli yuzler pis olabilir yada kullandiginiz uc module uygun olmayabilir (agir geliyordur) , Probunuzu degistirmeniz gerekebilir.. Bunlarin disindaki olasiliklari ben genelde servise birakiyorum Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kolay gelsin

Hizi degistirdiginizde sorun devam ediyor mu? Yani o takilma yapan program herzaman mi takiliyor , yoksa yavas calisinca sorun ortadan kalkiyor mu? Bir de calisirken makinadan anormal bir ses geliyor mu?
Pc-dmis 3.0864 Cad++

• mustafaclk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 23 Ocak 2009, 11:44:52 »
probu taktigimiz uzamalari arttirdikca yani uzattikcada takilmalar oluyor arkadaslar

• fatih_cakir

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2012, 11:19:07 »
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
MERHABALAR

ARKADASLAR BEN DEA GAMMA 1203 CMM KULLANIYORUM. PROGRAMDA PCDMIS 3.2 MR3. BENIM TEZGAHIN BAKIMI ILE ILGILI DOKUMALANLARA IHTIYACIM VAR. MEVCUT KENDI SARTLARIMDA EN VERIMLI BAKIMI NASIL YAPABILIRIM BUNU OGRENMEK ISTIYORUM.
         ISIN ASLI TEZGAH X EKSENI BOYUNCA MOVE POINTLERDE GECIS YAPARKEN TAKILIYO VE HATA VERIYO. BUDA SON DONEMLERDE COK ARTTI. BILIYORUM TEZGAHIM ESKI MODEL AMA BU KADAR SORUN CIKARMAMASI GEREKTIGINI DUSUNUYORUM. HARAKET MILLERI UZERINDE AYAR CIVATALARI VAR ONLARDAN YAPTIGIM AYARLARLA ILGILI DEGIL.
      INGILIZCE DE OLURSA SORUN DEGIL. ONEMLI OLAN ELIMDE  BAKIM TALIMATI OLMASI.
    SIMDIDEN YARDIMLARINIZ VE ILGINIZ ICIN TESEKKUREDERIM.
GORUSMEK UZERE...

tek eksende takilma ve havada nokta alma yapiyorsa eger eksen iletisim kablosunda kirilma meydana gelmis olabilir. Teknik servisle irtibata gecmenizi öneririm..  

Sosyal ağınızla giriş yapın

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?
  • Nokta Ziyaretçi: 336
  • Nokta Gizli: 0
  • Nokta Üye: 0

Çevrimiçi kullanıcı bulunmuyor.
  • stats Toplam Üye: 508
  • stats Toplam İleti: 8,715
  • stats Toplam Konu: 1,549
  • stats Toplam Kategori: 11
  • stats Toplam Bölüm: 38
  • stats En Çok Çevrimiçi: 1,847

En çok Yazanlar

BirazFikrimVar BirazFikrimVar