grup
  • Anasayfa
  • Ara
    •  
  • Geriş
    • Kullanıcı Adı: Şifre:
      Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: grup  (Okunma sayısı 1636 defa)

plus minus reset

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• anti_x

• Ziyaretçi
grup
« : 13 Şubat 2010, 02:21:41 »
arkadaslar facebook ta ""Pc Dmis Türk"" diye bir grup kurdum ölcümlerinizi fotgraflarinizi paylasabilir ve birbirimiz le iletisime de gecebiliriz katilmak isteyen arkadaslari beklerim umarim forum yöneticisi bu ilanima kizmaz  Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

• mustafaclk

• Ziyaretçi
Ynt: grup
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2010, 15:08:27 »
Ben böyle bir grup bulamadim..

« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2010, 17:20:50 »
bence Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sitemiz tanisma, kaynasma  Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap icin *et iyi.
herkezle konusup tanisma, sorunlari paylasip cozum bulma, yeni biseyler ogrenme, pcdmis teki yenilikleri ogrenme, vs..vs..
her konuda harika bi site. deyil mi....

facebook dersen.
hic bakmadim.
cunku facebook hesabim yok.
o kadar cok acigi olan bi siteye uye olup kisisel bilgilerimi butun dunya ile paylasamam, diye dusunuyorum. Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
emin olun bizim sitemiz bile ondan daha guvenlidir..  Resimlere izin verilmiyor.

Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yazip arattirirsan google dan bi suru cikacaktir.

ama dersenki orda bi grubumuz olsun, eyvallah olsun tabiki.. Resimlere izin verilmiyor.
Kişisel iletilere kapalıdır. Lütfen Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konu açarak sorunuz.

Tibet atasözü
“Uzun yaşamak için; Yarısını yiyin, iki kat yürüyün, üç kat gülün, sınırsız sevin.!!”

• f3

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2010, 13:01:44 »
feysbuk ta sitemizin linkini vermeyi unutmayin ama.   Resimlere izin verilmiyor.

• mustafaclk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2010, 10:50:41 »
Bencede pcdmisforum sitemiz *et iyi ve kullanisli.Facebookta yapilabilecekler sinirli.Reklam,foto v.s.amacli facebook düsünülebilir.Cokta geregi yok.

• anti_x

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2010, 13:06:18 »
sadece sosyal bir icerik diye düsündüm siz bilirsiniz ne diyim

« Yanıtla #6 : 15 Şubat 2010, 19:19:52 »
yanlis anlasilma olmasin.
ben facebook ta grup acmaya karsi degilim, bilakis grup acilirsa belki sitemizden haberi olmayan daha fazla kisi haberdar olur.
belki daha iyi bir tanitim olur, paylasim olur...
bu benim facebook hakkindaki sahsi dusuncemdir ve sadece beni baglar.

saygilar.
HAREK
Kişisel iletilere kapalıdır. Lütfen Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konu açarak sorunuz.

Tibet atasözü
“Uzun yaşamak için; Yarısını yiyin, iki kat yürüyün, üç kat gülün, sınırsız sevin.!!”

• SAMET_16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 24 Şubat 2010, 17:10:03 »
bence de sorun olmaz facebook ta bir grup olmasi cok iyi olabilir cünkü facebook suan icin cok büyük bir sosyal paylasim sitesi orada herkez birbirini daha iyi taniyabilir tanisabilir sadece düsüncem ama tabii pc dmis sitesi gibide olamaz Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap))

• anti_x

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 02 Mart 2010, 23:48:35 »
Valla arkadaslar ben grubu actim isteyen katilir istemeyenede neden katilmadin demem siz bilirsiniz valla daha nedeyim  Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap herkesinkendi görüsü

• adofm

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 04 Mart 2010, 08:41:51 »
Su sekilde düsünün burada bir birimizi nickleri ile taniyoruz. Ama o grupta Hem gercek isimlerimizle hemde sanki her zaman yüzyüze görüsen arkadaslar gibi taniyacaz. bence mantikli

« Yanıtla #10 : 04 Mart 2010, 12:50:17 »
desifre olacaz yani..    Resimlere izin verilmiyor.

Tibet atasözü

• adofm

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 05 Mart 2010, 08:15:51 »
Sayin yöneticim biraz öyle olacak.

Sosyal ağınızla giriş yapın

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?
  • Nokta Ziyaretçi: 331
  • Nokta Gizli: 0
  • Nokta Üye: 0

Çevrimiçi kullanıcı bulunmuyor.
  • stats Toplam Üye: 508
  • stats Toplam İleti: 8,715
  • stats Toplam Konu: 1,549
  • stats Toplam Kategori: 11
  • stats Toplam Bölüm: 38
  • stats En Çok Çevrimiçi: 1,847

En çok Yazanlar

BirazFikrimVar BirazFikrimVar