Kalibrasyon Takip Programi ve Yardim
  • Anasayfa
  • Ara
    •  
  • Geriş
    • Kullanıcı Adı: Şifre:
      Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kalibrasyon Takip Programi ve Yardim  (Okunma sayısı 14921 defa)

plus minus reset

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• adofm

• Ziyaretçi
Kalibrasyon Takip Programi ve Yardim
« : 21 Mart 2010, 21:41:31 »
Arkadaslar programi 23 Mart tarihinde yükleyecegim . Bu linki acmamdaki neden program icerisine bir kod koyacagim . Bunun icin Link gerekiyordu. O yüzden Simdiden actim linki. Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Yalniz Sunu bilmenizi isterim bu program gecici bir program olacak. Yaklasik 6-7 ay icerisinde 2inci versiyonunu cikaracagim. fakat Bu konuda bana en cok yardimci olacak kisiler ,siz meslektaslarimsiniz. sizlerden ricam eklenmesinin iyi olacagini düsündügünüz veya fikirlerinizi Buraya belirtmeniz. Bende o fikirlerinizi yapabildigim kadar yapmaya calisacagim. Ama diger versiyon cok daha kapsamli olacak. Yine meslektaslarima ücretsiz olacak.

Arkadaslar Link Asagidadir.Sifre"Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap". Dun Cok denedim ama eger cikan problem olursa. yazarsiniz. Aksamlari duzeltiriz. Kusura bakman aceleye geldi. Amatorce oldu(kendimde amatorumde ondan). Fakat,bir sonraki versiyonda daha iyi olacak onun calismalarina basladim. Simdiden meslektaslarima Hayirli Ugurlu olsun. Ogrenmek icin once kurcalayin. Sonra sorun.Bu arada %99 sorun cikarmaz ama o %1 icin bilgisayariniza geri yukleme noktasi olusturun. Derim. Kisisel Tavsiyem

Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

• SiNaN

• Ziyaretçi
Ynt: Kalibrasyon Takip Programi ve Yardim
« Yanıtla #1 : 22 Mart 2010, 00:29:28 »
Hadi bakalim hayirli olsun Forumumuza.. Bu sekilde ugrasan arkadaslara tesekkür ederim ellerinden gelerek hicbir cikar beklemeden sadece iyi niyet ve hayir dua ile birseyler yapmaya calisiyorlar Allah'ta onlarin islerini hayirli nasip etsin... Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

• yesilbeyaz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 22 Mart 2010, 08:05:42 »
Merakla bekliyoruz.Bana cok gerekli.Simdiden Allah(cc) razi olsun diyorum.Herkes bu tur programlari paylasmiyor.Tanidigim arkadaslardan bile alamiyorum.

• cciflik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 22 Mart 2010, 08:08:18 »
Selam,
Bu yayinlayacagin kalibrasyon programi benim kafami karistirdi. Biz simdi bu programla kendimiz kalibrasyon yapabilecek miyiz? Dogrumu anladim.

• adofm

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 22 Mart 2010, 08:53:38 »
Hayir arkadasim bu program olcum cihazlarinin kalibrasyon takibini yapar. Kaydini tutar ve kalibrasyon zamanlari geldiginde uyari vererek sizin haberiniz olmasi saglar

« Yanıtla #5 : 22 Mart 2010, 09:50:17 »
Ayakta alkisliyorum... Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Sonuna kadar destek verelim arkadaslar. ::)Bence buradaki tüm üyelerin yardimi ile cok basarili bir sey ortaya cikabilir.
Windows 2000 Professional
PC-DMIS 2001 for Windows Version : 3.2061 Release

• erty816

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 22 Mart 2010, 10:58:08 »
öncelikle boyle bir paylasim yapacagin icin simdiden tessekkür ederim. bu programi acces ile mi yapacaksin. bizim fabrikada bu uygulam acces ile yapiliyor.
iyi calismalar

• adofm

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 22 Mart 2010, 11:28:03 »
Visual basic ile yaptim. Fakat databank access . Aslinda program bitti . Setup yaptim ve kendime ait  bilgisayarda denemelerim esnasinda hata ile karsilastim . simdi o hatalari duzeltmeye calisiyorum. Aksamdan aksama yaptigim icin ve her aksam 2 yasindaki oglumla bilgisayar kavgasi yaptigimdan cok vakit aliyor duzeltmesi.Ama yarin aksam yuklemis olurum.

« Yanıtla #8 : 22 Mart 2010, 20:06:10 »
Allah razi olsun sayin yöneticim. merakla bekliyoruz programi.
bu arada testlerini ufakligami yaptiriyorsun programin sayin adofm   Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kişisel iletilere kapalıdır. Lütfen Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konu açarak sorunuz.

Tibet atasözü
“Uzun yaşamak için; Yarısını yiyin, iki kat yürüyün, üç kat gülün, sınırsız sevin.!!”

• mess

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 22 Mart 2010, 20:22:45 »
emegi gecen arkadasin eline saglik,
saygilar

« Yanıtla #10 : 22 Mart 2010, 23:49:10 »
emegine saglik arkadasim merakla bekliyoruz allah deneme calismalarina zeval vermesin ins. Resimlere izin verilmiyor.

• yesilbeyaz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 23 Mart 2010, 17:29:43 »
program icin cok tesekkurler.
ama ben calistiramadim.

• adofm

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 23 Mart 2010, 19:39:42 »
Calistiramadim derken.Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlere izin verilmiyor.
 Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Eger sorunlari , yaptiginiz islemleri yazarsiniz. yardimci olacagim. eksikleri olabilir. Program kurulduktan sonra Baslat (Start ) menüsüne kisxayol olusturur. tikladginizda eger bir hata vermediyse acilir ve dogrudan saatin yanina ikon atar. Bu ikonu cift tiklattiginizda yada sag tiklatip menüden sectiginizde acilir.

• yesilbeyaz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 24 Mart 2010, 07:56:58 »
benimkullandigim versiyon ingilizce,ondan olabilir mi?
yuklerken kisayol atmadi.calistirinca acilirken ekteki hata cikti.

• adofm

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 24 Mart 2010, 08:12:07 »
öncelikle Kurulurken her hangi bir hata vermediyse,
Programi calistirin. O hatalari "OK" butonuna basarak gecin. Menüde data ayarlari diye bir menü var tiklayin. Data yolu olan bölümün yanindaki butono basalim. Ve "C\:Program Files\Calibration Recall System"Klasorune ulasip Orada Bulunan "Kalibrasyon.mdb" Dosyasini secelim Kaydet diyelim ve programi tekrar baslatalim.

Kalibrasyon Takip Programi ve Yardim Konusuna Ait Benzer Konular

mini not programi

Gösterim: 19675 - Yanıt: 4 - Başlatan:# harek #
Servis Takip Programı

Gösterim: 22496 - Yanıt: 5 - Başlatan:# harek #

Sosyal ağınızla giriş yapın

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?
  • Nokta Ziyaretçi: 329
  • Nokta Gizli: 0
  • Nokta Üye: 0

Çevrimiçi kullanıcı bulunmuyor.
  • stats Toplam Üye: 508
  • stats Toplam İleti: 8,715
  • stats Toplam Konu: 1,549
  • stats Toplam Kategori: 11
  • stats Toplam Bölüm: 38
  • stats En Çok Çevrimiçi: 1,847

En çok Yazanlar

BirazFikrimVar BirazFikrimVar