• Anasayfa
 • Ara
  •  
 • Geriş
  • Kullanıcı Adı: Şifre:
   Aktivasyon epostanız mı yok?

Beğenileri görün

Verilen alınan beğenileri görün


Beğendiğin mesajlar

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 9
Mesaj bilgileri Hayır. beğenilere
Ynt: Windows 10 Update yapmalımıyız? Konuyla ilgili ilk mesajdaki linklerden kopi-past:

Cihazlarım ve uygulamalarım Windows 10 ile çalışacak mı?
Kullanıcıların büyük bir kısmı için herhangi bir sorun beklememekle birlikte dilerseniz Get Windows 10 Uygulaması  yer alan Yükseltme Danışmanı ile "Bilgisayarınızı Kontrol Edebilirsiniz". Bu araç masaüstü uygulamalarınız, bağlı cihazlarınız ya da bilgisayar bileşenleriniz ile ilgili bilinen sorunları tespit eder ve yükseltme yaptığınızda sizi etkileyebilecek sorunları görüntüler. Sorunları çözebilmek için gerçekleştirebileceğiniz herhangi bir eylem olması halinde bu eylemler listelenecektir. Mevcut tüm uygulama ya da cihazlar ile ilgili bilgimiz olmadığını unutmayın, bu nedenle tüm potansiyel uyumluluk sorunları ile ilgili kapsamlı bir liste sunacağımızı garanti edemeyiz.
Bir şeyin uyumlu olmaması ne anlama gelir?
Cihazların büyük bir kısmının Windows 10 ile çalışması ve büyük uyumsuzlukların yaşanmamasını amaçlamaktayız. Ancak herhangi bir uyumsuzluk ile karşılaşmanız söz konusu olabilir. Genel olarak uyumsuzluklar aşağıdaki dört kategoriden birisine ait olacaktır:
 • Uygulama uyumsuzlukları: Bugün bilgisayarınızda çalışmakta olan ancak Windows 10 ile doğru şekilde çalışmayacak olan uyumsuz bir uygulamayı ifade eder. Uyumsuz bir uygulama sadece ufak işlevsel sorunlara sahip olabilir ya da tamamen çalışmayabilir. Bazı durumlarda uygulama kurulum işlemi ile çakışmaya yol açtığından ve işlemin doğru şekilde tamamlanmasını önlediğinden yükseltme işlemi sırasında uygulamanın kaldırılması talep edilebilir. Uygulamaya bağlı olarak Windows 10'e yükseltme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamayı yeniden kurabilirsiniz.
 • Cihaz uyumsuzlukları: Uyumsuz bir cihaz şu anda bilgisayarınızda çalışmakta olan ancak sürücü desteğinin olmaması nedeniyle Windows 10 ile çalışmayacak olan bir cihazı gösterir. Bunun sonucunda beklenenden daha düşük bir deneyim yaşayabilir (örneğin yüksek çözünürlükler için ekran desteği olmaması) ya da bir cihazın tamamen işlevsiz hale gelmesi söz konusu olabilir. Ancak cihaz üreticisi gelecekte cihaz için destek sunabilir. Bazı cihazlar ya da bilgisayar bileşenleri Windows 10'de üzgün şekilde çalışması için gerekli olabilir, böyle bir cihazın uyumsuz olması halinde Windows 10 yükseltmesini gerçekleştiremeyebilirsiniz.
 • Bilgisayar ayarları: Bilgisayarınızın belirli bir yapılandırması Windows 10'in bilgisayarınıza kurulmasını önleyebilir. Bazı durumlarda sorunu ortadan kaldırmak için kurulum işlemi sırasında bir eylem gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bazı durumlarda Windows 10'in temiz kurulumu gerekli olabilir; bu durumda yükseltme işleminin ardından sadece kişisel dosyalarınız korunacaktır.
 • Windows Media Center: Windows Media Center'ı kullanıyorsanız, Windows Media Center'ın Windows 10'de mevcut olmadığı size bildirilecektir.

08 Haziran 2015, 11:15:34
1
Ynt: Windows 10 Update yapmalımıyız? teşekkürler sayın yöneticim biz Windows 10 için daha çok bekleriz.
gözümün nuru xp ye devam fabrikada bir ben kaldım Resimlere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ne varsa eskilerde var Resimlere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

08 Haziran 2015, 17:42:18
1
Ynt: Asimetrik Tolerans Hakk.. Murat yöneticimin yazdığı gibi +1,5/-0,5 tolerans vermişler.Bu  standartı genelde Mercedes kullanıyor,biz sorgulamayı yüzeyden tek tek nokta alarak T'sini sorguluyoruz..
16 Haziran 2015, 20:41:21
1
Kalite teknisyenı Yeni Emekli
28 sene iş tecrübesi ( otomatıv söktör kalıphane de  ) 48 yaşında
Kalite ölçüm grubunda amirlik yapan
Gebze bölgesinde ıkamet eden
CMM tezgahı kullanabilen
Off lıne program yapabilen
Yurt ıcı yurt dısı projelerde görev yapmış müşteri isteklerini iyi bilen. ölçüm rapor okumasını ve yorum yapmasını ıyı bilen
Panel boyutsal ölçüm
Panel fıkstur boytsal ölçüm + okey konuma getırme
Panel fıkstur yetenek testı
Panel spc ölçüm + raporlama ( exelde yada mınıtab programında )
incelme ölçüm aletı kullanma panel üzerinde incelme bölgelerını secebılme uygun rapor formatı hazırlama
Optık tarama cıhazı kullanabılme + rapor hazırlama + okuyabılme
Panel cat datasını okuyabılme müsterı ıstegıne göre ölçüm noktalarını belırleyıp toleranslarını verıp uygun rapor formatı hazırlayabılme
Panel üzerinde markalama yapabilme
Kalıp ölçümü yapabilme ( 2 d öncesı ve fınıs sonrası )
ölçüm aletlerını kullanabılme çalıştıgı sure ıcınde bolumundekı butun cıhazların kalıbrasyonalarını takıp etme
EXEL / WORD / POWERPOINT  kullana bilme
1994 /2015 arası bilgisayar kullanma.
yuakarıdakı yazdıklarıma uygun iş arıyorum. Proje proje de olabılır.

teşekkürler,

18 Haziran 2015, 13:09:02
1
Kalibrasyon ve Belirsizlik Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
19 Haziran 2015, 11:35:19
1
Msa Hakkında Bilgiler Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
19 Haziran 2015, 11:40:12
1
Ynt: Dairesel ve toplam uzama sorgulaması Toplam salgıda düzlem atarak sorgulayabilirsin 0,04 mm mesafede iki düzlem arasında kalan mesafedir Dairede ise silindir şeklindede olabilir Basit salgıda daire ve silindir dogru sorgulayabilirsin .. 
24 Haziran 2015, 16:59:19
1
Ynt: Dairesel ve toplam uzama sorgulaması Aslında benimde cok kullandıgım bir salgı yalpalama toleransları degil daha dogrusu resimlerde pek denk gelmedim ama bildigim kadarı ile Toplam salgıda okun gosterdigi yuzeyde duzlem atarak a-b-c gore neye göre istiyor ise sorgulatabilirsin dairede silindir şeklinde aynı sekilde sorgulatabilirsin dairenin et kalınlıgı silindir atmaya müsait degilse onuda düzlem atarak deniyebilirsin diye düşünüyorum şimdi yinede farklı yorumlarıda beklemek daha saglıklı olur benim bildigim anladıgım kadarı ile bu kadar yorum yapabilirim ...
25 Haziran 2015, 08:39:00
1
Ynt: Dairesel ve toplam uzama sorgulaması
Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Tamam SALGI deyince şimdi bir ışık yandı, bildiğim bir terim. Yanlız pcdmis için ne şekilde elemanlar oluşturmak lazğzım onu çözemedim. çapta toplam uzamayı matemetiksel olarak yapamadım dedi. uzamalarda da abuk sabuk değerler verdi.. silindirmi ölçmek gerekiyor yada düzlemde nasıl bir düzlem ölçmek gerekiyor. Yüzeyden aldığımız 30-40 noktadan bir düzlem oluşturup bundan sonra uzamasınamı bakmak gerek. Bu konularda çok bilinmeyenli bir denkleme denk geldim çözemedim hala. Yani nasıl bir çap nasıl bir düzlem?
Dairenin yüzeyini isteseydi yüzey profili verirdi yada düzlem isterdi resimde yanılmıyorsam dairenin çap olan kısmını istiyor herhalde bu sebebten scan ile içini tarayıp düzlem atıp deneyebilirsin silindir oluyor ise oda olabilir denemekten zarar cıkmaz

30 Haziran 2015, 15:43:13
1
T.RESİM HAKKINDA BİLGİLER Linklere izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
30 Haziran 2015, 15:47:18
1


Sosyal ağınızla giriş yapın

 
 
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?
 • Nokta Ziyaretçi: 79
 • Nokta Gizli: 0
 • Nokta Üye: 0

Çevrimiçi kullanıcı bulunmuyor.
 • stats Toplam Üye: 582
 • stats Toplam İleti: 8,311
 • stats Toplam Konu: 1,453
 • stats Toplam Kategori: 11
 • stats Toplam Bölüm: 38
 • stats En Çok Çevrimiçi: 1,847

En çok Yazanlar

BirazFikrimVar BirazFikrimVar
1,278 İleti
# harek # # harek #
1,067 İleti
Ⓜⓤⓡⓐⓣ Ⓜⓤⓡⓐⓣ
977 İleti
τǺN€®™ τǺN€®™
607 İleti
rebelwhiteâ©
220 İleti
metroloji16 metroloji16
218 İleti
adofm_AK
213 İleti
bakayoko
185 İleti
tarik
171 İleti
3_D
158 İleti

Takvim Aksiyonları

Ağustos 2019
Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
[25] 26 27 28 29 30 31

Popüler Kategeriler

'html_below' adlı tema yüklenemiyor.